Serwis automatu oddechowego, nazywany przeglądem automatu powinien być wykonywa według wskazań producenta. I tak APEKS wskazuje czas przeglądu automatu raz na rok lub po 200 roboczogodzinach dla pierwszego stopnia  i 100 roboczogodzinach dla drugiego stopnia. Roboczogodziny są definiowane jako czas w podczas którego w wężach jest ciśnienie. Czyli nie tylko podczas nurkowania, ale również jeśli automat został przykręcony do butli nurkowej i po sprawdzeniu ciśnienia z węży nie zostało spuszczone powietrze.

Tak, proszę zaadresować na Jakub Praus, Serwis Nurkowy; ul Kołobrzeska 16/1, 30-406 Kraków.

Koszt przesyłki zwrotnej to 20 zł lub więcej w przypadku wagi powyżej 30 kg.

Płatność: przelew lub za pobraniem (koszt przesyłki pobraniowej 25 zł).

Można również skontaktować się z nami w celu zamówienia przesyłki kurierskiej odbieranej w dowolnym miejscu w Polsce. 

 

 Tak. Przed przywiezieniem kompresora szczegóły proszę omówić telefonicznie. 

Nasz serwis znajduje się na ul Kołobrzeskiej w Krakowie. Prosimy o kontakt telefoniczny przed przywiezieniem sprzętu. Po uzgodnieniu telefonicznym możliwe są "dostawy" również w późnych porach popołudniowo/wieczornych, 7 dni w tygodniu.

 

Serwisujemy automaty oddechowe wszystkich marek, posiadamy autoryzację serwisową Apeks, Aqualung, Scubapro, Tecline i Scubatech. 

W Krakowie nabijamy butle nurkowe powietrzem, nitroxem rekreacyjnym oraz gorącym nitroxem, napełniamy również butle tlenowe. Przed przyjazdem prosimy o wcześniejsze umówienie się telefoniczne. 

Tak, działamy. Sprzęt przed wydaniem go Klientowi zostaje zdezynfekowany. 

Tak, posiadamy pełną rozmiarówkę pianek, suche skafandry, ocieplacze, jackety i skrzydła, automaty apeks na długim i krótkim wężu, ABC oraz akcesoria nurkowe. Pożyczamy również butle nurkowe napełnione powietrzem lub nitroksem rekreacyjnym. Przed wypożyczeniem sprzętu prosimy o rezerwację i zamówienia telefoniczne.

Cennik.